Česky

Sedm nových kinoprojektorů Barco


29.12.2016 Společnost Barco obohatila své portfolio o 7 nových kinoprojektorů.
Jde o dva laserové projektory s vysokým kontrastem určené pro prémiová plátna a pět nových laser-fosforových projektorů
pro malá a velká plátna.

Výrobce navazuje na laserové projektory DP4K-L a sérii laser fosforových projektorů 2K CLP. Nyní přináší výhody laserové technologie pro všechny velikosti filmových pláten. Série 2K SLP je určená pro malá až středně velká plátna a rozsah 2K/4K BLP pro střední a velká plátna.

Vysoký kontrastní rozsah 6P RGB zdvojnásobuje hodnotu kontrastu u současných laserových projektorů Barco a poskytuje uživatelům ještě širší výběr ze segmentu Premium Large Format (PLF). Laser fosforové projektory řady BLP budou dostupné koncem roku 2016, laser fosforové projektory série SLP a vysoce kontrastní projektory série LHC v první polovině roku 2017.

Zdvojnásobený kontrast
Řadu laserových projektorů DP4K rozšířily další dva modely série LHC a to DP4K-20LHC a DP4K-40LHC, které nabízejí dvojnásobný kontrast – až 6 000 : 1. Projektory poskytnou jejich uživatelům bohatší škálu možností, jak zaujmout diváky v konečném vizuálním prožitku. Dosahují úrovně jasu až 36 000 lumenů a přinášejí vynikající sytost barev a uniformitu, na které jsme zvyklí u stávajících laserových projektorů. Kromě výjimečné kvality obrazu pro bílá a stříbrná plátna, umožňuje série LHC jejich majitelům zjednodušit provoz a snížit provozní náklady. Upgrade je k dispozici také pro zákazníky, kteří již vlastní laserový projektor Barco.

Snížení celkových nákladů                                            
Laser fosforové kinoprojektory osvobozují uživatele od nákladů spojených s lampami a významně šetří energii. Jejich optická výkonnost je také výrazně vyšší, než je tomu u lampových projektorů – což má za následek úsporu elektřiny až o 50%. Navíc, jedinečný systém chlazení jim přináší dlouhou životnost. Naproti tomu série SLP přináší nevídaně nízké ceny za laserovou projekci. Méně než 1 dolar za hodinu provozu, to je cena, kterou jim nabízí zbrusu nový laser fosforový projektor.

Vynikající kvalita obrazu
Laser fosforová projekce si nyní najde cestu do mnoha kin s velkými plátny po celém světě a to díky projektorům DP4K-BLP s nativním rozlišením 4K a vysokým světelným výkonem. Do těch nejmenších kin přináší kvalitu laser fosforové technologie řada projektorů SLP za velmi atraktivní cenu. Projektory se liší úrovní jasu – až 24 500 lm – a poskytují nativní rozlišení 2K a 4K, disponují Barco DCI kompatibilitou obrazu s vynikající uniformitou a kontrastem, který je jedinečný pro laserové projekce. Laser fosforové projektory přinášejí zlepšenou kvalitu obrazu jak na bílá, tak na stříbrná plátna a jsou plně kompatibilní s oblíbenými 3D systémy. Navíc, světelný výkon projektoru zůstává konstantní po celý čas provozu přístroje.

Bezprecedentní jednoduchost
Provozovatelé kin, kteří již vlastní projektory řady B nebo S, nemusí investovat do zcela nových modelů. Mohou si jednoduše původní projektor dovybavit laser-fosforovým modulem. Laserové kinoprojektory mají vyšší provozuschopnost, eliminují náklady na správu a údržbu, bez nichž se neobejdou lampové projektory. Světelný výkon laser-fosforových projektorů lze stmívat na 30 % jejich původního jasu, a umožňuje uživatelům zobrazovat 2D i 3D obsah z jednoho a toho samého projektoru.

Barco Alchemy server příští generace
Barco představuje také svůj zbrusu nový Barco Alchemy Integrated Cinema Media Processor (ICMP). S novou generací integrovaného media serveru ICMP mohou provozovatelé kin využít všech výhod alternativního obsahu přímým připojením jejich zdroje „UHD Premium“ k projektoru. Do ICMP byla přidána další dvě HDMI2.0 rozhraní, ovšem při zachování jejích starších HDMI1.4 (SDI) a vstupů. Uživatelé mají možnost připojit až čtyř různé zdroje. Díky rozšířeným schopnostem HDMI2.0, 4K HFR a 4K 3D lze nyní server s projektorem napojit na mnohem širší portfolio nových alternativních zdrojů obsahu.

Čištění akrylátových matnic

Při čištění nebo vytírání postupujte tak, že na přední straně matnice (s lentikulárním profilem) stírejte plochu nahoru a dolů ve směru profilů na ploše. Nanesený...
Celý článek 

Podpora

Hledáte informace o produktu?

Produkty jsou rozděleny do přehledných kategorií. Ke každému produktu se váže popis, technická specifikace, datasheet a jeden či více obrázků. Pokud nenajdete požadované informace, nebo...
Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: