Česky

   Výrobci

Barco jako první představilo laser-fosfor kinoprojektor s jasem 18 000 lm


11.12.2015 Barco rozšířilo portfolio kinoprojektorů o řadu projektorů se světelným zdrojem založeném na laser-fosforové technologii. Zbrusu nové projektory umožňují provozovatelům kin efektivním způsobem zdokonalit jejich technické vybavení a docílit vynikající kvality obrazu. Laserovou technologii mohou využít i provozovatelé, kteří již vlastní Barco kinoprojektory a to díky unikátnímu laser-fosfor „retrofit“ modulu. Výrobce představil první dva laser-fosfor modely DP2K-20CLP a DP2K-15CLP.

Vyberte si budoucnost již nyní

Provozovatelé kin neustále usilují o to nabídnout svým divákům vyšší kvalitu obrazu za nižší cenu. Právě laserové projektory dokážou splnit tyto požadavky dokonale a navíc jsou dobrou investicí do budoucnosti. Barco je prvním výrobcem, který vyvinul laser-fosforový projektor pro kina se svítivostí 18 000 lm, což je třikrát vyšší jas, než poskytují konkurenční modely na trhu.

Méně je více
Provozovatelům kin se výrazně sníží náklady, protože jim odpadá potřeba výměny lamp. Laser-fosfor projektory disponují unikátním systémem chlazení, takže poskytují dlouhou životnost až 30.000 hodin při 50% světelného výkonu, což odpovídá životnosti 30 xenonových lamp. Ve srovnání s lampovými projektory je jejich optická efektivita výrazně vyšší a zajišťuje tak úspory za elektřinu až o 50%.

Vynikající kvalita obrazu

Nové projektory poskytují svítivost 18.000 a 13.500 lm. DP2K-20CLP a DP2K-15CLP kombinují konzistentní kvalitu obrazu DCI s mimořádnou uniformitou, což dokáže zajistit pouze laserový světelný zdroj. Barco laser-fosforové projektory nabízejí lepší kvalitu obrazu pro bílá i stříbrná plátna a jsou kompatibilní s populárními 3D systémy.

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: