Česky

   Výrobci

4K laserový projektor Barco na Display Summitu


16.6.2014 V dubnu 2014 měli účastníci veletrhu CinemaCon v Las Vegas možnost jako první shlédnout nový laserový projektor Barco, který je klíčovým prvkem k dalšímu úspěchu v oblasti kinoprůmyslu. Barco v těchto dnech začíná demo projekci nazvanou „Digital Cinema Laser Battle“ na Display Summit, který se koná v Las Vegas v rámci veletrhu InfoComm.

Barco, jako jeden z předních výrobců digitální kino-techniky na světovém trhu, vždy usiluje o řešení s ideální kombinací kvality, cenové dostupnosti a flexibility. Právě proto si nový 4K laserový projektor již nyní nachází své místo v kinech po celém světě, zejména díky provozovatelům, kteří chtějí nabídnout svým divákům na plátně absolutně nejlepší obraz bez zbytečného navýšení nákladů.

Exkluzivní, na míru šité technologie
Barco konečně doladilo svůj DP4K-60L laserový projektor tak, aby odpovídal specifickým podmínkám kino-průmyslu. V první řadě se jedná o unikátní single – projektorové laserové řešení a také jediné, které dokáže spolupracovat s jakoukoliv 3D platformou. V 6P integrovaná unikátní „direct coupled“ technologie zajistí nejen bezpečnost a spolehlivost, ale také výjimečnou kvalitu obrazu, nízkou spotřebu energie, flexibilní 2D a 3D projekce a nenáročnou údržbu. Zároveň, model Alchemy s vysokou snímkovou frekvencí a integrovaným cinema media procesorem (ICMP) může promítat DCPs a další alternativní obsah až 60fps 4K ve 2D a plné 4K ve 3D – což nedokáže žádný jiný komerčně dostupný laserový projektor na světě.


Čištění akrylátových matnic

Při čištění nebo vytírání postupujte tak, že na přední straně matnice (s lentikulárním profilem) stírejte plochu nahoru a dolů ve směru profilů na ploše. Nanesený...
Celý článek 

Podpora

Hledáte informace o produktu?

Produkty jsou rozděleny do přehledných kategorií. Ke každému produktu se váže popis, technická specifikace, datasheet a jeden či více obrázků. Pokud nenajdete požadované informace, nebo...
Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: