Česky
  Nowatron.cz   /    AKTUALITY

O2 arena má nový poprsník


18.9.2017
O2 arena se poprvé otevřela veřejnosti v roce 2004 a od té doby se stala dějištěm bezpočtu atraktivních sportovních i kulturních událostí. Společnost Nowatron Elektronik vybavila halu nejmodernějšími LED technologiemicentrální kostkou, poprsníkem (fascia board), který lemuje obvod hlediště a LED panely na čelních stranách schodů. Po 13 letech vzešel požadavek na výměnu poprsníku a začátkem září 2017 se rozsvítil nový o celkovém rozměru téměř 300 m (výška 768 mm), který byl vyroben na míru podle požadavků O2 areny.

Plnobarevný poprsník od výrobce LED technologií Konka
je sestaven z 312 modulů (rozteč SMD diod 6 mm) o celkovém rozlišení 49 920 x 128 px. Hardwarově je rozdělen na čtyři naprosto identické obrazovky s rozlišením      12 480 x 128 pixelů s možností konfigurace na jeden souvislý celek. Jeho vlastnosti – mimořádná kvalita zobrazení, nízká spotřeba a vysoká životnost – odpovídají špičkovým LED technologiím současnosti. Nový poprsník v O2 areně navíc splňuje požadavky zadavatele na kompatibilitu s původním odbavovacím systémem, podporuje původní systém časomíry i zpracování a zobrazení signálu 4K x 2K.Investice do LED poprsníku se Areně vyplatí, protože jde o reklamní plochu, kterou inzerenti rádi využívají a to především během sportovních utkání. Zobrazují se na něm reklamní sdělení, animace nebo loga, ale také různé vzkazy pro diváky.
Odbornou deinstalaci původního poprsníku a instalaci nového zajistila opět společnost Nowatron Elektronik

První hokejový zápas s novým poprsníkem se uskutečnil 10. 9. 2017. Hlavní příprava se však upírá na tenisový Laver Cup, který proběhne 22. do 24. 9. 2017 v O2 areně, kde proti sobě nastoupí ti nejlepší – šestice elitních evropských hráčů proti šestici hráčů ze světa.

 

Vizualizační systémy Barco = chytřejší zítřek

V roce 1800 žila na planetě Zemi 1 miliarda lidí, z toho 3% přebývala v městských oblastech. Dnes, jen o 216 let později, se počet...
Celý článek 

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: