Česky
  Nowatron.cz   /    AKTUALITY

Cynap nabízí nově Office 365 a webcasting


22.6.2017
Wolfvision přestavil nový Office 365 a webcasting pro prezentační systém Cynap. Multifunkční sada Cynap obsahuje multimediální přehrávač, webové konference WebRTC, nahrávání a streamování, zrcadlení obrazovky BYOD pro všechny mobilní zařízení a vpisování poznámek v reálném čase. Wolfvision nyní obohacuje Cynap o přístup k aplikaci Office 365 včetně Skype pro firmy a také multimediální vysílání po internetu.
Office 365 Feature Pack pro Cynap zahrnuje kromě programu Skype další populární aplikace jakými jsou Word, PowerPoint, Excel, Kalendář a Pošta. Soubory jsou snadno přístupné, dá se s nimi pracovat i je sdílet, a se službou webových konferencí Skype for Business mohou kolegové pracující na různých místech kdykoliv snadno spolupracovat.
 
Webcasting s novým balíčkem funkcí Cynap je vhodný pro vzdělávací i obchodní účely. Umožňuje snadné sdílení obsahu během jednání nebo přednášek v reálném čase nebo prohlížení přes Wowza, Ustream, YouTube nebo Facebook.

Vizualizační systémy Barco = chytřejší zítřek

V roce 1800 žila na planetě Zemi 1 miliarda lidí, z toho 3% přebývala v městských oblastech. Dnes, jen o 216 let později, se počet...
Celý článek 

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: