Česky
  Nowatron.cz   /    AKTUALITY

ClickShare CSE-800


6.2.2017 Barco rozšířilo řadu mimořádně úspěšných bezdrátových prezentačních systémů ClickShare o nový model CSE-800.
Novinka nabízí unikátní funkce, včetně sdílení až 8 osob, automatické a manuální moderování, nebo funkce bílé tabule a poznámek.

CSE-800, který byl navržen do moderních zasedacích místností a konferenčních sálů, nabízí vylepšené funkce zabezpečení, centrální správu a širší škálu možností konektivity – včetně AirPlay, Google Cast podpory pro obsah bez HDCP technologie.

Síla dvou

CSE-800 je vybaven dvěma vstupy a výstupy HDMI. To znamená, že dochází k přímému spojení se starším vybavením a snadné integraci s konferenčními systémy, ale také to, že dva 4K UHD displeje mohou být řízeny z jedné základny. Kromě toho 2 síťová připojení umožňují oddělené i současné připojení k více sítím (např. hosta a podnikových sítí), a poskytuje navíc bezpečnost a pohodlí pro uživatele. CSE-800 zajišťuje konektivitu k centrálnímu displeji a podporuje spolupráci díky tomu, že obsah může sdílet až 8 osob současně.Funkce moderování byla navržena pro použití ve větších konferenčních místnostech, kde více lidí potřebuje současně sdílet obsah. Moderátor může ručně zvolit, který obsah se zobrazí, aby se zabránilo rychlému přepínání displejů. Funkci moderování lze opět kdykoli vypnout a vrátit systém ClickShare do normálního provozního režimu pouhým klepnutím na tlačítko.
Nový model bude na trhu v 2. čtvrtletí roku 2017.

Vizualizační systémy Barco = chytřejší zítřek

V roce 1800 žila na planetě Zemi 1 miliarda lidí, z toho 3% přebývala v městských oblastech. Dnes, jen o 216 let později, se počet...
Celý článek 

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: