Česky
  Nowatron.cz   /    AKTUALITY

Barco Ex - procesor pro zpracování obrazu


17.2.2017 Společnost Barco představila další přírůstek do portfolia své úspěšné řady procesorů pro zpracování obrazu Event Master. Propojení nového procesoru Ex Event Master (E2 nebo S3-4K) umožní uživatelům rozšířit vstupní a výstupní kapacity, ale především jim zajistí možnost škálování a přepínání systému. V případě, že je procesor připojen optickým kabelem, může být Ex vzdálen i o sto metrů dál, než procesory E2 nebo S3-4k a působit jako opravdový jevištní box.

Rozšíření vstupů a výstupů
Dva procesory Event Master Ex mohou být připojeny ke každé jednotce E2/S3-4K až se dvěma vstupními a dvěma výstupními kartami. Umožňuje to 8 vstupů a 8 výstupů ke každé jednotce. V případě procesoru E2 jde navíc o 32 vstupů a výstupů, u S3-4k se přidává 16 vstupů a výstupů navíc, aniž by bylo potřeba dalšího šasi. Ex umožňuje, aby se signály z jeviště nebo na jeviště, nashromáždily v procesoru a byly dále posílány jednoduchým, obousměrným vláknem do hlavní jednotky.

Modularita pro budoucnost
Event Master nabízí modulární I/O karty a software, který lze použít v celé produktové řadě. Profesionálové mohou flexibilně konfigurovat své systémy a jednotky přímo v místě dění.  Proto jsou také kabeláž a systémy jednodušší. Vzhledem k tomu, že přináší nejen nejnovější rozhraní, ale také nové vlastnosti, karty dělají z řady Event Master nadčasovou záležitost. Modulární design produktů Event Master umožňuje uživatelům postupné rozšiřování o nový software, I/O karty, nebo hardware pro komplexnější řešení akcí.

Profesionální zpracování UHD obrazu

Řada Event Master je v současné době spolu se vstupními kartami Gen 2 jediným profesionálním řešení pro zpracovávání obrazu 4K UHD.

Cenově dostupné 4K 60p zařízení sloužící pro škálování a konverzi videosignálu

Samostatný procesor Event Master Ex je cenově dostupné zařízení pro konverzi videosignálu se stejným výkonem jako čtyři procesory ImagePRO. Systém může být nakonfigurován pro poskytování 4x4 škálování matrix z HD zdrojů, nebo škálování a konverzi z/do 4K@60p. Uživatelé mohou připojit až dva samostatné procesory pro 8 x 8 HD nebo 2 x 2 4K60p matrix škálování.

4K 60p výkon na všech akcích
Rozlišení 4K je momentálně hlavním tématem ve světě AV techniky. Čtyřikrát vyšší rozlišení, než je 1080p Full HD – s lepší texturou a ostřejšími detaily  – 4K představuje revoluci v zobrazovací technologii a mění kvalitu obrazu, na kterou jsme byli dosud zvyklí. Profesionálové pracující s obrazem vyžadují plný výkon 4K60p 4:4:4 a systém Event Master tyto nároky a požadavky plní, dokonce i převyšuje. Hlavními přednostmi jsou excelentní kvalita obrazu, plná reprodukce barev, velké množství I/O, rozšiřitelnost, trvanlivost a extrémně nízká latence. Tato produktová řada systémů pro zpracování obrazu představuje nejkomplexnější a nejflexibilnější 4K 60p řešení jaké je momentálně k dispozici.

Vizualizační systémy Barco = chytřejší zítřek

V roce 1800 žila na planetě Zemi 1 miliarda lidí, z toho 3% přebývala v městských oblastech. Dnes, jen o 216 let později, se počet...
Celý článek 

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: