Česky

Série Barco F70 stanovuje nové hranice reality pro simulátory


16.12.2016 Společnost Barco představuje nejmodernější projektory určené pro simulace. Jde o sérii F70 vybavenou laser fosforovým zdrojem světla, rozlišením 4K UHD, vyšším jasem, delší životností a novými konstrukčními prvky. Projektory řady F70 dokonale splňují náročné požadavky trhu.

Projektory, které se dnes nabízejí na trhu se simulátory, se využívají pro různé aplikace, včetně zábavních parků, muzeí nebo dokonce firemních zasedacích místností. Nicméně, odborníci pracující se simulacemi mají na projektory speciální požadavky, ať už je to vysoká odolnost, delší životnost či laserově ostrý obraz. Simulátory, které nesplňují tyto požadavky, nemají dlouhou životnost, nebo vyžadují častou a nákladnou údržbu.

Možnost pohybu a provoz 24/7
Projektory řady F70 (F70-4K6 a F70-W6) jsou dostatečně robustní, aby odolaly drsným podmínkám, a jsou ideální volbou pro simulátory umístěné na pohyblivých plošinách. F70 patří k nejodolnějším projektorům na trhu díky životnosti až 60 000 hodin (v závislosti na provozu) a je připravena pro provoz v nejnáročnějším simulačním prostředí, včetně nepřetržitého provozu 24/7.

Výkon a spolehlivost
Projektory řady F70 jsou navrženy pro výkon a spolehlivost. Díky funkci Constant Light Output (CLO®) poskytují konstantní jas i barvu po delší časové období. S unikátní a patentovanou technologií Single Step Processing Barco (SSP®) veškeré zpracování obrazu pro 4K UHD probíhá v jediném kroku včetně zpracování operací pro warp (korekce geometrie), blend (multiprojekce), gamma a barvy. Provedením tohoto postupu v jediném kroku přináší mnohem vyšší celkovou kvalitu obrazu s ostřejším obrazem, s méně artefakty a menší latencí.

Konstrukce přístrojů série F70 také zohledňuje montážní požadavky a sada objektivů velmi úspěšné série F3x – včetně modelů FL a FS – činí z F70 ideální volbu v případě, že se rozhodnete pro technologický upgrade.
Funkce speciálně konstruované pro simulaci zahrnují redukci rozmazání obrazu v rychle se pohybujících scénách (zlepšení obrazu ve vysokorychlostním nastavení) a duální vstup WQXGA @ 120 Hz (umožňující buď 3D stereoskopii, High Frame Rate, nebo duální vstup IR a obsah RGB). Kromě série F70, se nabízí také verze FS70 (modely FS70-4K6 a FS70-W6), která se vyznačuje zvýšenou stimulací NVG IR brýlí prostřednictvím specializovaného IR světelného zdroje.Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: